Bogdán kezdő volt a Bolton győztes meccsén

Bogdán Ádám kezdőként lépett pályára a Bolton győztes edzőmeccsén. A Wanderers 3-1-re verte amerikai túrája során az Orlando City együttesét, a magyar válogatott portás 75 percnyi játéklehetőséget kapott Owen Coyle menedzsertől, a gólról pedig nem tehetett.

A Bolton honlapjának tájékoztatása szerint Owen Coyle menedzser kezdőként vetette be az Orlando City ellen magyar kapusát, Bogdán Ádámot. Az erőviszonyoknak megfelelően az angol alakulat uralta az összecsapást, és győzött is 3-1-re, a gólt a vendéglátók egy megugrás után szerezték.

A tudósítás szerint a portásnak esélye nem volt, a támadó egyedül vezette rá a labdát, és higgadtan helyezett a sarokba. Bogdán 75 percet töltött a pályán, a hajrára a fiatal Rob Lainton foglalhatta el a helyét.

A küldöttség most Texas felé veszi az irányt, a következő ellenfél a Houston Dynamo lesz szerdán.

Orlando City – Bolton 1-3 (Luzaranis 29. ill. Davies 18., Pratley 35., Petrov 39.)

nyitólap | copyright | e-mail | ^ lap teteje © 2005-2021 Careers Management Group