Vadócczal a kezdőben okozott meglepetést az Osasuna

Vadócz Krisztiánnal a soraiban ért el bravúros döntetlent az Osasuna a Villarreal vendégeként. A pamplonaiak remek teljesítményt nyújtva, hátrányból felállva, teljesen megérdemelten szereztek pontot a három Európa-bajnokkal felálló Villareal ellen.

Vadócz először a 15. percben villant meg igazán, amikor bravúrosan szerelte gólhelyzetben az Eb-hősök egyikét, Santiago Cazorlát. Váratlanul érkezett a Villarreal vezető találata, Cazorla beadása után Rossi talált Roberto kapujába.

Szünet után sem változott a játék képe, egyáltalán nem látszott a pályán a két csapatot a tabellán elválasztó hatalmas különbség. Sőt, a 64. percben két cserejátékos össze is hozta a navarraiak egyenlítő találatát: Delport ment el egy köténnyel a bal szélen, centerezését Dady juttatta a hálóba.
A hajrában mindkét együttes előtt adódott lehetőség, de gól már nem esett, így maradt az 1-1.
nyitólap | copyright | e-mail | ^ lap teteje © 2005-2021 Careers Management Group