Tischler és Hidvégi is megszerezte első NB I-es gólját

Szépen búcsúzott az MTK a bajnokságtól, hiszen a 30. fordulóban 4-0-ra nyert a REAC otthonában. Tischler Patrik élete első NB I-es meccsén máris eredményes volt, de Hidvégi Sándornak is ez volt az első élvonalbeli gólja.

Az MTK jól kezdte a mérkőzést, az első gólra a 35. percig kellett várni, ekkor Hidvégi 6 méterről a léc alá vágta a labdát. Egy perccel később Urbán is betalált, így 2-0-s MTK vezetéssel mehettek szünetre a csapatok. A 69. percben Pátkai góljával már 3-0 volt az állás.
Két perccel a lefújás előtt a csereként beállt Tischler állította be a végeredményt, miután Hrepka kipattanó lövése után közelről a kapuba helyezett.
nyitólap | copyright | e-mail | ^ lap teteje © 2005-2021 Careers Management Group