Válogatott siker Simon és Lengyel vezérletével

Lengyel Dániel és Simon András is komoly szerepet vállalt a labdarúgó U19-es válogatott Bulgária elleni sikerében a Vilotics Emléktornán.

A mieink a második félidőben fordítottak 2-1-re vesztes állásból. Az egyenlítés az 56. percben sikerült, és a gólpassz Simon András nevéhez fűződik. A tehetség egy fantasztikus egyéni alakítás után hozta kihagyhatatlan helyzetbe Komant. Simon egyértelműen a mezőny legjobbja volt, gyakorlatilag minden labdát megjátszott, időnként 4-5 bolgár védő figyelmét is lekötötte a még mindig csak 17 esztendős liverpooli labdarúgó.

A győztes gólt a hajrában Lengyel Dániel szerezte, ő a hajrában fejjel vette be a bolgárok kapuját, és ezzel állította be a 2-1-es végeredményt.
nyitólap | copyright | e-mail | ^ lap teteje © 2005-2021 Careers Management Group