Németh Krisztán megszerezte első gólját az AEK Athén csapatában

Megszerezte első gólját az AEK Athén együttesében Németh Krisztián. A magyar támadó a kezdőcsapatban kapott helyet a PAS Giannina elleni meccsen, a második félidő elején ő szerezte csapata vezető gólját. Később lecserélték, az ellenfél a hajrában egyenlített, így a meccs 1-1 lett.

Németh Krisztián ismét az AEK kezdőjében kapott helyet, és a harmadik alkalommal is remek produkcióval hálálta meg a bizalmat, sőt, megszerezte első gólját a sárga-feketék mezében. Az 53. percben volt eredményes, egy indítást követően átvétel nélkül, nagyon okosan helyezett a bal alsó sarokba.

Edzője a 73. percben lecserélte, a hazaiak ezt követően egyenlíteni tudtak, így az AEK-nek be kellett érnie egy ponttal. Némethnek gólján kívül is volt több veszélyes megmozdulása, a beszámolók szerint az athéniak játéka azután vált igazán veszélyessé, hogy a Blanco-Németh páros rohamozta az ellenfél kapuját.
nyitólap | copyright | e-mail | ^ lap teteje © 2005-2021 Careers Management Group